Bardisk Johannes Andersen Danmark 1960-tal
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BARDISK, modell SK-661, Johannes Andersen, Danmark, J. Skaaning & Søn, 1960-tal, riopalisander, fronten med utfällbar skiva, inredning för flaskor och glas, nedtill utdragbar låda för flaskor samt mellanliggande förvaring med skjutdörr, benstöd i rostfritt stål, höjd 112 cm, bredd 114 cm, djup 39 cm
Cites-intyg medföljer och kan hämtas, smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, samt en ljus fläck på skåpslucka,
820699
2020-10-06