Strösockerskålar nysilver

Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver
Strösockerskålar nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖSOCKERSKÅLAR, 2 st., nysilver, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, höjd ca 31-34 cm

Ej par, slitage

820713

2020-10-06