Radioapparater

Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater
Radioapparater

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIOAPPARATER, 2 st, 1930-tal, Philips och DUX, Philips modell 2531 med tillhörande högtalare, bakelit, DUX med fodral fanerat i björk, höjd ca 18-43 cm

Slitage, högtalare med skador

820714

2020-10-04