Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ med vitrinöverdel, 2 delar, 1800-talets mitt, ekfanér, beslag i mässing, höjd 190, 98x38 cm
Ej fungerande lås till underdel, slitage, sprickor
820731
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här