Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
SKRIN, sent 1800-tal, utvändigt klätt med plåt i gulmetall, invändigt klätt med tryck, bredd 38,5 cm, djup 25,5 cm, höjd 15 cm.
Skador.
820737
2020-10-11