Skrin sent 1800-tal

Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal
Skrin sent 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

SKRIN, sent 1800-tal, utvändigt klätt med plåt i gulmetall, invändigt klätt med tryck, bredd 38,5 cm, djup 25,5 cm, höjd 15 cm.

Skador.

820737

2020-10-11