Oljemålning stilleben

Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Stilleben, signerad IBC, daterad 70, olja på duk, ca 68 x 92 cm

820739

2020-10-12