Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålad, avfasde hörn med kannelering, höjd ca 89, 85x48 cm

Nyckel finns

Ett ben av, senare bemålad, omfattande färgbortfall

820742

2020-10-04