Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Leo", Marie Norell Möller för Norell, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, armlän med lagningar
820756
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här