Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, "Leo", Marie Norell Möller för Norell, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, armlän med lagningar
820763
2020-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner