Norell fåtöljer Leo

Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, "Leo", Marie Norell Möller för Norell, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, armlän med lagningar

820763

2020-10-04