Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, (2), Skärgårdsgubbar och Gårdsauktion, båda signerade Bert Håge Häverö -77, numrerade 290/310, bildmått ca 38x45 cm

820794

2020-10-05