Gunilla Mann oljemålning "Glädjeskuttet"

Gunilla Mann oljemålning
Gunilla Mann oljemålning
Gunilla Mann oljemålning
Gunilla Mann oljemålning
Gunilla Mann oljemålning
Gunilla Mann oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Glädjeskuttet" bröllop i Österlen, signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 81x65 cm

820806

2020-10-05