Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REMMARE, 12 st, 1900-talets första hälft, grönt glas, slipade dekor av vinrankor, höjd ca 18,5 cm

Medföljande 3 remmare m fotnagg, 1 remmare, mindre kantnagg

820807

2020-10-05