Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Gunlög", etsning, osignerad, ca 29,5x22,5 cm

Synlig gulnad, ej examinerad ur ram

820811

2020-10-08