Skål Japan

Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, Japan, 1900-tal, keramik, Sumida Gawa, polykrom dekor med figurer, längd ca 18, höjd 5,5 cm

Enstaka nagg, en hand saknas

820821

2020-10-05