Cartier
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARTIER, golfbag, huva och 4 headcover:s i mocka och läder, rem, 5 fack varav 4 försedda med dragkedja överdrag i vaxad canvas, höjd 88 cm exkl huva
Ställvis något hårdare bruksskick, mindre lagning och skada på bärrem, överdrag med fläckar
820828
2020-10-18