Cartier

Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARTIER, golfbag, huva och 4 headcover:s i mocka och läder, rem, 5 fack varav 4 försedda med dragkedja överdrag i vaxad canvas, höjd 88 cm exkl huva

Zustandsbeschreibung

Ställvis något hårdare bruksskick, mindre lagning och skada på bärrem, överdrag med fläckar

820828

2020-10-18