Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, teak, 1950/60-tal, brickmärkt Petterson & Nilson Stockholm, samt märkt fd, Made in Denmark, höjd ca 45, 145x54 cm
Bruksslitage, skiva med fläckar,
820840
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här