Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINNEHANDDUKAR, 11 st, 1900-tal, med dekor och olika monogram i blått, storlek ca 68x48 cm
Smärre slitage, vissa framstår som oanvända
820842
2020-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här