Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BERTEL GARDBERG, pokal, sterlingsilver, Finland 1973, stämplad BG samt svensk kontrollstämpel, höjd ca 19,5 cm, vikt 362 g
Bruksslitage, märken, repor
820856
2020-10-08