Bertel Gardberg pokal silver 925

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

BERTEL GARDBERG, pokal, sterlingsilver, Finland 1973, stämplad BG samt svensk kontrollstämpel, höjd ca 19,5 cm, vikt 362 g

Bruksslitage, märken, repor

820856

2020-10-08