Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
FIOL, 1900-tal, lackerat lövträ, etikettmärkt Hannibal Fagnola, stallet märkt Sven Erik Larsson Enköping, låda medföljer, längd ca 60 cm
Smärre slitage
820872
2020-10-10