Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1900-talets mitt, 3-sits, detaljer i mörkbetsat trä, klädsel i plysch, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 44, djup 75, 175 cm

Kuntoraportti

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

820876

Päivämäärä:

2020-10-09