Soffa
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets mitt, 3-sits, detaljer i mörkbetsat trä, klädsel i plysch, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 44, djup 75, 175 cm
Kuntoraportti
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
820876
Päivämäärä:
2020-10-09