Fåtöljer, 1 par, Swedish Modern 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Swedish Modern 1940-tal, ben av betsad björk, stoppade och klädda med rosa sammet, rygg med knapphäftning, höjd 94, sitthöjd 44 cm

mindre slitage

820877

2020-10-13