Stol 1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, rödmålad, 1800-talets andra hälft, sitthöjd ca 46 cm, enligt uppgift kommer stolen Kymmendö som med sina invånare inspirerade August Strindberg att skriva romanen Hemsöborna
Bruksslitage
820880
2020-10-05