Stolar sengustavianska provinsarbeten

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st, 1800-tal, sengustavianska provinsarbeten, bemålade och delvis förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 41 cm

Kuntoraportti

Renoverade, senare bemålning o klädsel

820897

Päivämäärä:

2020-10-05