Stolar sengustavianska provinsarbeten
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1800-tal, sengustavianska provinsarbeten, bemålade och delvis förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 41 cm
Kuntoraportti
Renoverade, senare bemålning o klädsel
820897
Päivämäärä:
2020-10-05