Karmfåtöljer Louis XV-stil

Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, Louis XV-stil, skuren dekor, blommig klädsel, pärlspikade, lös sittplymå, sitthöjd ca

Smärre ytskador, klädsel m slitage o fläckar

820899

2020-10-05