Damarbetsbord rokoko
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARBETSBORD, 1700-tal, rokoko, infälld stenskiva, fanérat i valnöt, låda med inredning, beslag i mässing, höjd ca 75, 67x42 cm
Nyckel finns, fanérskador, torrsprickor, spricka (bakre ben/sarg)
820901
2020-10-05