Damarbetsbord rokoko

Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1700-tal, rokoko, infälld stenskiva, fanérat i valnöt, låda med inredning, beslag i mässing, höjd ca 75, 67x42 cm

Nyckel finns, fanérskador, torrsprickor, spricka (bakre ben/sarg)

820901

2020-10-05