Zoia Krukowskaja oljemålning

Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben, signerad och daterad Zoia -35, olja på pannå, 46x55 cm

820904

2020-10-05