Fiskservis Johnson Bros England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISKSERVIS, 18 dlr, "Fish", Johnson Bros, England, 1900-talets andra hälft, 14 mattallrikar, 1 karott med lock, 2 uppläggningsfat, 1 såsbåt

en tallrik med kantnagg

820913

2020-10-05