Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med kvinnofigur, akvarell, signerad Åsa Wängelin -07, ca 24x24 cm
Ej examinerad ur ram
820920
2020-10-19