Åsa Wängelin

Åsa Wängelin
Åsa Wängelin
Åsa Wängelin
Åsa Wängelin

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med kvinnofigur, akvarell, signerad Åsa Wängelin -07, ca 24x24 cm

Ej examinerad ur ram

820920

2020-10-19