Näsduksskål
2020-10-10
820923
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NÄSDUKSSKÅL, glas, 1900-talets mitt, polykromt underfång med spiralformad gulddekor samt vit nätdekor, höjd 10 cm.
Något slitage efter ålder.