Herrfickur 3 st i silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 3 st, silver, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, bl.a märkt Berthoud a Paris, diameter 48-60 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavlor med skador
820926
2020-10-05