Herrfickur 3 st i silver

Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver
Herrfickur 3 st i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 3 st, silver, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, bl.a märkt Berthoud a Paris, diameter 48-60 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavlor med skador

820926

2020-10-05