Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989) efter: Don Quichotte från Les Chevaux de Dali, signerad i trycket, färglitografi, ca 40x29 cm

820929

2020-10-19