Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ISABEL MIRAMONTES (Spanien, född 1962): "Hasard", skulptur, brons, signerad Miramontes, numrerad EA II/IV, gjutarmärkt, höjd ca 12 cm, längd ca 19 cm
820931
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här