Isabel Miramontes bronsskulptur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ISABEL MIRAMONTES (Spanien, född 1962): "Hasard", skulptur, brons, signerad Miramontes, numrerad EA II/IV, gjutarmärkt, höjd ca 12 cm, längd ca 19 cm

820931

2020-10-26