Bouilottelampa ÖIA belysning

Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning
Bouilottelampa ÖIA belysning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, sk. Bouilottelampa, 1900-talets senare del, ÖIA belysning, 3-armad, fot och stam i mässing, höj- och sänkbar grön plåtskärm, höjd ca 60 cm

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

820945

Päivämäärä:

2020-10-05