Bertil Fridhagen Bodafors

Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors
Bertil Fridhagen Bodafors

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor/skåp, (3 dlr)Bodafors,1960-tal, riopalisander, samtliga delar med höjd ca 190 och djup 45 cm, varav 2 sektioner med bredd ca 100, samt 1 sektion med bredd 75 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt, CITES-intyg samt 2 nycklar medföljer och hämtas vid utlämningen

820952

2020-10-08