Torbjørn Afdal bord

Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord
Torbjørn Afdal bord

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORBJØRN AFDAL, matgrupp, 1960-tal, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, samt 4 stolar, jakaranda, bordets höjd ca 74, diameter 120, iläggsskivor 45 cm vardera, sitthöjd 45

Smärre bruksslitage, fläckar, solblekt bordsskiva, CITES-intyg medföljer vid utlämningen

820954

2020-10-08