Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAVID ROSÉN, soffbord, 1960-tal, för Westberg, stomme i teak, korslagda ben, oval toppskiva, detaljer i mässing, höjd ca 56, 120x62 cm
Smärre slitage, repor
820999
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här