Soffbord

Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID ROSÉN, soffbord, 1960-tal, för Westberg, stomme i teak, korslagda ben, oval toppskiva, detaljer i mässing, höjd ca 56, 120x62 cm

Smärre slitage, repor

820999

2020-10-05