Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, stomme i mässing. för två ljus, olikslipade prismor, höjd ca 33 cm
Smärre slitage, saknar några prismor
821002
2020-10-05