Bordslystrar

Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, stomme i mässing. för två ljus, olikslipade prismor, höjd ca 33 cm

Smärre slitage, saknar några prismor

821002

2020-10-05