Silverarmband

Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband
Silverarmband

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

100 EUR

ARMRING, silver, bredd 20 mm, inre omkrets 19 cm, svenska importstämplar.

Smått slitage.

821010

2020-10-08