Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): kustlandskap, signerad och daterad Carl Johansson 1936, olja på pannå, 37x66 cm

821026

2020-10-05