Skåp 1700-tal rokoko
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, tre delar, invändigt hyllor, lådor samt skedhylla, fanér i bla valnöt, bronsbeslag, höjd ca 220 cm, 145x52 cm
åldersrelaterat slitage, smärre fanérbortfall, renoverat/kompletterat, senare benställning
821027
2020-10-06