Lennart Derwinger Självporträtt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART DERWINGER (1937-2005): Självporträtt, signerad Derwinger, olja på duk, ca 81x65,5 cm

PROVENIENS:
Arne Lindqvists samling konstnärs-självporträtt

821040

2020-10-05