Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1700-tal, senbarock, ek, skuren dekor, stoppad sits med mönstrad klädsel i plych, sitthöjd ca 45
Smärre ytskador och torrsprickor, renoverad, kompletterad, senare klädsel
821049
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här