Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, senbarock, ek, skuren dekor, stoppad sits med mönstrad klädsel i plych, sitthöjd ca 45

Smärre ytskador och torrsprickor, renoverad, kompletterad, senare klädsel

821049

2020-10-06