Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, med profilerad stenskiva, höjd ca 83, 86x48 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas

821050

2020-10-06