Koffertar samt resväska
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KOFFERTAR, 3 st, sk Amerikakoffertar, RESVÄSKA, 1900-talets början, bl a Unica Mariestad, metallbeslag, höjd ca 36/ 34/ 45/ 21, 44x85/ 52x96/ 55x89/ 39x62 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre skador, nycklar saknas
821055
Päivämäärä:
2020-10-06