Koffertar samt resväska

Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska
Koffertar samt resväska

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KOFFERTAR, 3 st, sk Amerikakoffertar, RESVÄSKA, 1900-talets början, bl a Unica Mariestad, metallbeslag, höjd ca 36/ 34/ 45/ 21, 44x85/ 52x96/ 55x89/ 39x62 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre skador, nycklar saknas

821055

Päivämäärä:

2020-10-06