Korgar tråg mm

Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm
Korgar tråg mm

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGAR, 5 st, FLASKA, laggad, SIKTAR, 3 st, SVEPASK, SKÅLAR, 3 st, TRÅG, 3 st, STOP, datering 1859, SLEV, 18/1900-tal, den största korgen mått höjd ca 30, 83x45

Brukslitage, skador

821056

2020-10-06