Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, fanérad i teak, höjd 74, 135x85, vardera utdragsskiva 52,5 cm
Bruksslitage
821060
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här