Finsk konstnär

Finsk konstnär
Finsk konstnär
Finsk konstnär
Finsk konstnär
Finsk konstnär
Finsk konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINSK KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad S.J. - 63, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 61x46 cm

821070

2020-10-20